شنبه 16 آذر 1398
Menu
شرایط ثبت نام بیمه تکمیلی تاکسیران و خانواده تحت پوشش
سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در راستای حمایت از تاکسیرانان شهر تهران در طرح بیمه درمان تکمیلی یارانه هایی را بشرح جدول زیر در نظر گرفته است که در صورت مشمول بودن تاکسیرانان در هر یک از ردیف ها، میزان تخفیف مربوطه از هزینه تمام شده کسر می گردد لذا چنانچه علاقمند به بهره مندی از تخفیفات در نظر گرفته شده هستید می توانید در مهلت تعیین شده (98/05/31) نسبت به ثبت نام در طرح اعلامی اقدام نمایند.
ردیف عنوان میزان تخفیف(ریال) توضیحات
1 دارا بودن پروانه معتبر تاکسیرانی 7,740,000 در صورت دارا بودن پروانه هوشمند تاکسیرانی ، این تخفیف اعمال می گردد.
2 دارا بودن حکم فعالیت معتبر 1,100,000 تاکسیرانان در صورت دریافت حکم فعالیت سالجاری ، این تخفیف بهره مند می گردد .
3 دریافت برچسب نرخ کرایه تاکسیرانی 750,000 در صورت دریافت برچسب نرخ کرایه تاکسیرانی سالجاری، این تخفیف برای تاکسیرانان اعمال می گردد .
4 ثبت نام به موقع در بازه زمانی تعیین شده 750,000 در صورت مراجعه تاکسیران در مهلت تعیین شده از طریق سازمان ، این تخفیف اعمال می گردد .
5 استفاده از سامانه های پرداخت الکترونیک ظرف 3 ماه گذشته (فون پی و ریالو) 500,000 در صورت فعالیت موثر در استفاده از سامانه های پرداخت الکترونیک ظرف 3 ماه گذشته( فون پی و ریالو ) این تخفیف برای تاکسیرانان اعمال می گردد.
6 فعالیت موثر در تاکسی های اینترنتی مجاز (کارپینو ، کابین ،الوپیک ،می باس) 500,000 در صورت دارا بودن یکی از موارد ذکر شده این تخفیف اعمال می گردد
فعالیت موثر در خطوط پایانه های هوشمند (تگ هوشمند RFID)
دریافت برچسب فعالیت در سرویس مدارس سال تحصیلی 98-1397 (سال گذشته)
فعالیت موثر در پایانه های مسافربری (سامانه های نوبت دهی هوشمند)
7 تاکسیرانان دارای بیماری خاص به طور رایگان تاکسیرانان دارای بیماری خاص که مورد تأیید اداره رفاه سازمان می باشد بصورت کاملاً رایگان در این طرح ثبت نام می نمایند.
توجه:
تاکسیرانان می توانند در مهلت زمان ثبت نام نسبت به تکمیل امور مربوطه و بهره مندی از تخفیفات ردیف های جدول فوق الذکر اقدام نمایند.
نکات مهم ثبت نام در طرح بیمه درمان تکمیلی:
 1. مهلت ثبت نام در طرح بیمه درمان تکمیلی تاکسیران و خانواده تحت پوشش صرفاً تا تاریخ 98/05/31 می باشد.
 2. تاكسيرانان متقاضي مي توانند از طريق سایت باشگاه رفاه تاکسیرانان تهران یا مراجعه به دفاتر هماهنگی امور اداری نسبت به ثبت نام در طرح اقدام نمایند.
 3. صرفاً تاكسيراناني كه در مهلت تعيين شده نسبت به ثبت نام و پرداخت صورتحساب اقدام نمايند برابر تعهدات بشرح جدول زیر به مدت يكسال تحت پوشش بيمه طرف قرارداد(شرکت آسیا) قرار خواهند گرفت.
 4. نحوه اعمال هزينه بيمه درمان تكميلي تاكسيرانان بر مبناي ميزان فعاليت تاكسيران در ناوگان محاسبه و اعمال مي گردد و هزینه ثبت نام خانواده هاي تحت پوشش تاكسيرانان با اعمال تخفيف 70درصد به ازاي هر نفر و به مدت يكسال معادل مبلغ 3,600,000ريال مي باشد.
 5. تاكسيراناني كه تمايل به دريافت كارت بيمه درمان تكميلي و ارسال از طريق پست به درب منازل خود را دارند بصورت اختياري مي توانند با پرداخت هزینه معادل135,000 ريال نسبت به فعالسازي گزينه مربوطه در فرم آنلاین اقدام نمايند.
  **یادآوری می گردد دريافت كارت فيزيكي بيمه درمان تكميلي الزامی نمی باشد**
 6. برای دریافت اطلاعات بیشتر و رفع هرگونه ابهام احتمالی با اداره رفاه تاكسيران به شماره تلفن 48048( داخلی 168 یا 116 ) تماس حاصل نماييد.
 7. تاکسیرانان می توانند نسبت به ثبت نام کلیه اعضای خانواده تحت تکفل خود، با در نظر گرفتن شرایط زیر در مهلت های اعلامی اقدام نمایند .
  1. افراد خانواده شامل همسر ، فرزندان پسر ودختر و پدر و مادر تاکسیران می باشد .
  2. افراد می بایست از نظر قوانین سازمان تأمین اجتماعی تحت تکفل تاکسیران محسوب شوند
  3. فرزندان پسر تا 18سالگی و در صورت اشتغال به تحصیل در دانشگاه ها و حوزه های علمیه تا سن 26 سالگی امکان ثبت نام دارند. ( ارئه گواهی اشتغال به تحصیل الزامی می باشد)
  4. فرزندان دختر تا پیش از ازدواج امکان ثبت نام در این طرح را دارند.
  5. ثبت نام اعضاء تحت تکفل تاکسیران اختیاری بوده و در صورت تمایل تاکسیران می بایست تمام اعضاء تحت تکفل در مهلت تعیین شده ثبت نام و هزینه های مربوطه را واریز نمایند.
  6. از آنجا که برطبق قوانین بیمه ای کشور ، هر فرد مجاز است صرفا از خدمات بیمه تکمیلی درمان یکی از شرکت های بیمه گذار می تواند استفاده نماید لذا در صورت بهره مندی از بیمه تکمیلی درمان شرکت بیمه گذار دیگر ، از ثبت نام در این طرح خودداری فرمائید.
  7. پس از پایان مهلت ثبت نام امکان حذف یا اضافه نمودن افراد جدید به غیر از فرزندان تازه متولد شده یا افراد تحت تکفل جدید(اعم از ازدواج و...) وجود نخواهد داشت.
  8. مبلغ پرداختی بابت حق بیمه هر یک از افراد تحت تکفل با توجه به تمهیدات یارانه ای پیش بینی شده معادل 70درصد تخفیف می باشد.
تاکسیرانان محترم جهت مشاهده و دریافت جدول تعهدات شرکت طرف بیمه طرف قرارداد اینجا کلیک نمایید.
درخواست ثبت نام